fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

V Kongres Kobiet Woj. Śląskiego z Małgorzatą Ochęduszko-Ludwik

Podczas V Kongresu Kobiet Województwa Śląskiego swoje wystąpienie wygłosiła Członek Zarządu Woj. Śląskiego Małgorzata Ochęduszko-Ludwik.

 

„Przez te sto lat myślę, że zdarzyło się wiele dobrego, jakiś cywilizacyjny przełom mamy za sobą. Działo się to dzięki odwadze kobiet, które w odpowiednich momentach potrafiły powiedzieć dość!

Ta odwaga była potrzebna i jest, szczególnie teraz, w naszej rzeczywistości. Tak patrzę na tę rzeczywistość, pozwolę sobie powiedzieć swoje bardzo prywatne zdanie i widzę, że coraz bardziej i coraz częściej próbuje nam się powiedzieć, że inni wiedzą lepiej co dla Nas kobiet jest potrzebne. Dlatego Nasze głośne dość w tym momencie jest tutaj bardzo potrzebne.” – Małgorzata Ochęduszko-Ludwik.

Link do przemówienia

Profil FB M. Ochęduszko-Ludwik

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem